Tori Spelling - Moja hisTORIa

Takie książki - Taka Troche o Tori Spelling - Moja hisTORIa
Tori Spelling - Moja hisTORIa

Tytuł: Moja hisTORIa
Tytuł oryginalny: sTORI telling
Autor: Tori Spelling
Rok wydania: 2011
Liczba stron: 320
Wydawnictwo: Pascal
Tłumaczenie: Andrzej P. Zakrzewski
Rodzaj okładki: miękka ze skrzydełkami
ISBN: 978-83-7513-822-1
Cena sugerowana: 34,90 zł

Któż z osób urodzonych w latach 80\90 nie oglądał serialu Beverly Hills, 90210 emitowanego w Polsce na takich stacjach jak TVP1, TVN, Polsat, TV4 czy CBS Drama? Mimo że z amerykańską produkcją miałam styczność już w dość młodym wieku (rocznik 1990 pozdrawia) to z ciekawością śledziłam losy bohaterów z Kalifornii, lecz nie o serialu mowa, a o aktorce Tori Spelling (grającą najmniej przez zemnie lubianą postać Donne Marie Martin), która zyskała światową sławę dzięki owej produkcji.

Jak możemy przeczytać na tylnej stronie okładki "Moja hisTORIa to wciągająca i szokująca książka, która otwiera nam oczy na los córki milionera, telewizyjnego magnata." Czego zatem możemy się spodziewać po córce światowej sławy producenta Aarona Spelinga?


Otóż po raz kolejny literatura potrafi nieść wartościowy przekaż, iż nie należy oceniać ludzi po pozorach czy kreowanych, bądź selektywnych zachowaniach w mediach społecznościowych. Należy mieć również na względzie, że autobiografie potrafią być bardzo subiektywne lub nawet prezentować nigdy niezaistniałe sytuacje. Niemniej jednak poznajemy losy dziewczyny w pewnym sensie skrzywdzonej przez los. Kobiety sławnej głównie za zasługą swojego ojca. Osoby o wbrew pozorom słabej psychicznie, szukającej szczęścia w życiu.

Jest to bez wątpienia ciekawa pozycja dla fanów aktorki, jak miłośników biografii. Książka opatrzona jest dodatkowo prywatnymi zdjęciami Tori co dodaje jeszcze większej głębi książce. Co ciekawe na ostatniej stronie możemy znaleźć zapowiedz kolejnej książki pt. MAMA Z HOLLYWOOD (w oryginale: Mommywood). Niestety pozycja nie ukazała się na polskim rynku wydawniczym.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Zapraszam na Fanpage: Taka Troche  
Instagram: jusiak_k


6 komentarzy:

 1. Książka nie wpasowuje się w moje zainteresowania czytelnicze, może dlatego, że jakoś nie wciągnęłam się w ten kultowy serial. ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Na pewno warto poznać tę aktorkę bliżej. I ta książka daje taką szansę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawa książka , chociaż jak ma się tyle pieniędzy ,
  to można wychować córkę na normalnego człowieka , a nie cierpiącego nie wiadomo na co...

  OdpowiedzUsuń
 4. Ogladalam BH90210, ale akurat za postacią Donny nie przepadałam - była dla mnie nijaka i bardzo zakompleksiona. Ciekawe, czy aktorka jest do niej podobna w swoim prywatnym życiu.

  OdpowiedzUsuń
 5. Oglądałam serial z jej życia na żywo. Normalna, fajna osoba.

  OdpowiedzUsuń
 6. o nie wiedziałam ze napisała książkę, musze koniecznie kupić

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz.
Zawsze was odwiedzam.
Buziaki :*