Halina Lizak - Świat według Romy

Takie książki - Taka Troche o Halina Lizak - Świat według Romy
Halina Lizak - Świat według Romy 

Tytuł: Świat według Romy
Autor: Halina Lizak
Rok wydania: 2019
Wydanie: I
Liczba stron: 444
Wydawnictwo: NowoCzesne
Rodzaj okładki: miękka
ISBN: 978-83-952497-0-9
Cena sugerowana: 45,99 zł

Świat według Romy to debiutancka książka Haliny Lizak. Historia zawarta na 444 stronach powieści opowiada o losach Romy i Jeremiego, małżeństwa próbującego ułożyć sobie na nowo życie po wielu latach wspólnego i nadal trwającego małżeństwa. Sam zamysł książki jest dość interesujący. Większość historii opowiadających o miłości dwojga ludzi obrazowanych jest na przykładzie młodszych osób. Oczywiście są wyjątki, jak chociażby film Dwoje do poprawki, jednak są to nieliczne przykłady.

Mimo że autorka pisze w sposób bardzo przyjemny i łatwy do czytania, muszę przyznać, że chwilami gubiłam się w historii. Być może wynika to z faktu, że lubię czytać książki za jednym do maksymalnie trzech podejść. W tym przypadku historię należałoby jednak dawkować na rozdziały, dając sobie znacznie więcej czasu na przeanalizowanie treści.

Osobiście miałam wrażenie, jakby autorka miała dobry plan, który nie wiedziała jak w odpowiedniej formie przekazać do końca. Chętnie jednak zapoznałabym się w przyszłości z innymi dziełami Haliny Lizak. Dostrzegam duży potencjał w pisarce i mam nadzieję, że na przyszłe powieści Halina Lizak obierze nieco inny plan tworzenia. Osobiście odbieram Świat według Romy jako cenną lekcję, że powinniśmy czasem przystopować i zastanowić się nad swoim życiem. Wejrzeć w głąb siebie i odszukać własne ja, bądź własne my.Za możliwość przeczytania książki dziękuję wydawnictwu NowoCzesne


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Zapraszam na Fanpage: Taka Troche
Instagram: jusiak_k
YT: Taka Troche

3 komentarze:

  1. Na pewno niebanalny pomysł.

    OdpowiedzUsuń
  2. Na pewno w wolnym czasie po nią sięgne:)

    OdpowiedzUsuń
  3. Here the information you included is very important to match the area of focus, besides we will be very happy if you regular set up like this post. Thanks in advance!!

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz.
Zawsze was odwiedzam.
Buziaki :*